Rejestracja / Logowanie »
Prowadź osobisty dzienniczek treningowy. Dodawaj aktywności, oglądaj statystyki, poprawiaj życiówki! Odszukaj znajomych, dołącz do naszej społeczności!

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-11-09 19:57:57

Upsala
Upsala
Zarejestrowany: 2016-11-09
Wiadomości: 4
Reputacja: +  0  -

jakie koszulki na siłownię

Nas siłownie chodzimy z chłopakiem od niedawna. Mam zawsze ten problem, że nie wiem jak się ubrać. Nie znam się na tych wszystkich sportowych ciuchach, ze sklepu sportowego mam tylko buty i legginsy, bo to wydawało mi się naprawdę istotne. Prawda jest taka, że reszta stroju jest taka bardziej codzienna, w takim stylu: http://www.denley.pl/pol_m_Odziez-damska_Bluzy-damskie-336.html Jednak obecnie zastanawiam się nad koszulką taką stricte sportową (zwykły bawełniany podkoszulek nie sprawdza się jednak dobrze) i nad jakąś bluzę (długi rękaw) też typowo sportową. Wynika to w sumie z faktu, że wiem już że na siłowni spędzę na pewno więcej czasu (wciągnęłam się) i mogę sobie pozwolić na wydanie większej sumy na moja nową pasję. Wiem już na pewno że nie jest to tylko “słomiany zapał”. Pytanie do Was - jakiej firmy odzież sportową polecacie? Chodzi o odzież damską oczywiście - najchętniej nie różową. :-)

Offline

#2 2016-12-16 12:23:31

fafiqu
fafiqu
Zarejestrowany: 2016-12-16
Wiadomości: 9
Reputacja: +  0  -

jakie koszulki na siłownię

Najlepiej coś w czym Ci wygodnie to jest najwazniejsze. Na mojej siłowni większośc ludzi nie patrzy jak ktos wygląda, no chyba, że idziesz tam znaleźc chłopaka ale w Twoim przypadku to nie wystepuje (raczej)

Offline

#3 2018-10-25 08:44:01

runnerss
runnerss
Zarejestrowany: 2018-06-06
Wiadomości: 58
Reputacja: +  0  -

jakie koszulki na siłownię

Ćwicz w tym w czym jest Ci najwygodniej. Nie patrz się na to co nosza inni, ale na to co Ty lubisz. Jedna osoba preferuje koszulki bawełniane, druga osoba koszulki ze sztucznych tkanin.

Mogę tutaj polecić kilka sklepów, które warto jest wziąć pod uwagę przy takich zakupach
Decathlon
Iguana
Megakoszulki
Openwear
Reflect https://www.reflect.pl

Edytowany runnerss (2018-10-29 13:30:33)

Offline

Stopka forum

Narzędzia moderatora