Rejestracja / Logowanie »
Prowadź osobisty dzienniczek treningowy. Dodawaj aktywności, oglądaj statystyki, poprawiaj życiówki! Odszukaj znajomych, dołącz do naszej społeczności!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Indeks
  • » Rower
  • » rowerek stacjonarny w przystępnej cenie [RSS Feed]

#1 2014-08-20 14:46:25

greenangel20
greenangel20
Zarejestrowany: 2014-08-20
Wiadomości: 2
Reputacja: +  0  -

rowerek stacjonarny w przystępnej cenie

Szukam dobrego rowerku stacjonarnego w przystępnej cenie. Czy powinniśmy się kierować głównie ceną, czy też należy zwracać uwagę na inne elementy. Jeśli tak, to na jakie?

Offline

#2 2014-09-08 14:13:16

adas191
adas191
Zarejestrowany: 2014-09-08
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

rowerek stacjonarny w przystępnej cenie

Hej, podbijam pytanie bo jestem na kupnie sprzętu do ćwiczeń w domu i się zastanawiam czy rowerek będzie spoko tylko nie wiem jakie firmy są dobre. Myślałem o jednym z tych, doradzcie coś, nie ukrywam ze zalezy mi na niskiej cenie, pzdr
http://www.fitness4you.pl/rower-treningowy-kettler-giro-m-7630-000,det,1263.html [fitness4you.pl]
http://www.abcfitness.pl/rowery-treningowe/ultimate/ [abcfitness.pl]
http://www.mall.pl/rowery-treningowe/reebok-z7?gclid=CIC4nbf1v8ACFQYOwwodrmIATQ [mall.pl]

Offline

#3 2014-09-12 11:32:16

Ania_ABCfitness
Ania_ABCfitness
Zarejestrowany: 2014-07-23
Wiadomości: 13
Reputacja: +  0  -

rowerek stacjonarny w przystępnej cenie

Miałam do czynienia z rowerkami wszystkich wymienionych firm i bez wahania mogę polecić Sapphire, stosunek ceny do jakości jest w jego przypadku najkorzystniejszy.

Siodełko regulowane jest w pionie i poziomie (Reebok i Kettler to regulacja tylko w pionie), koło zamachowe ma odpowiednią wagę (7 kg), w komputerze masz wgrane 21 programów treningowych więc możesz sobie do woli urozmaicać ćwiczenia

Offline

#4 2015-01-12 09:09:47

dedalo
dedalo
Zarejestrowany: 2015-01-12
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

rowerek stacjonarny w przystępnej cenie

Ja polecę rower którego używam, chodzi o rower magnetyczny axer fit, sprawdza się idealnie, cena też jest przystępna.

Offline

#5 2015-07-10 11:18:59

pandora
pandora
Zarejestrowany: 2015-07-10
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

rowerek stacjonarny w przystępnej cenie

Ja rok temu kupiłam sobie ten rowerek http://www.bardomed.pl/Sprzet-sportowy-i-fitness/Rowery/Rowery-treningowe/Rower-treningowy-Giro-M i działa wyjątkowo sprawnie. Używam go trzy razy w tygodniu podczas oglądania ulubionych seriali i przez rok schudłam 12 kg

Offline

#6 2016-08-19 12:29:56

luckyone20
luckyone20
Zarejestrowany: 2016-08-19
Wiadomości: 5
Reputacja: +  0  -

rowerek stacjonarny w przystępnej cenie

Okej, to z tego co widzę, muszę zwracać uwagę na regulację siodełka, wagę koła zamachowego, ilość programów treningowych. Czy jeszcze coś? Też planuje kupić, ale (wstyd się przyznać) kompletnie nie ogarniam na co zwracać uwagę, nie znam się na tych rzeczach super by było jakbyście pomogli biednemu koledze

Offline

#7 2016-09-13 14:26:52

Andreos44
Andreos44
Zarejestrowany: 2016-09-13
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

rowerek stacjonarny w przystępnej cenie

Nie ma uniwersalnego roweru dla każdego. Przede wszystkim należy zastanowić się jakie są priorytety, ograniczenia i budżet. Rozwiązanie powinno nasunąć się samo. Ceny stacjonarnych rowerów mechanicznych wahają się od 140 do 350zł, magnetyczne 350-1000zł, a spinningowe, powyżej 1000zł tak twierdzo moja księgowa Przemyślałem to moim zdaniem to zdecydowanie rower jest dobrym rozwiązaniem jako główne ćwiczenie - bo stawy pracują przy niewielkim obciążeniu. Wskazana jest wysoka kadencja i niewielki opór. Natomiast jeśli chodzi o rodzaj roweru, to jak najbardziej rower magnetyczny zapewnia w miarę równy opór podczas całego obrotu - co jest jak najbardziej pożądane w przypadku zmian zwyrodnieniowych.

Edytowany Andreos44 (2016-12-15 09:34:23)

Offline

#8 2016-10-04 15:21:33

Tomsik77
Tomsik77
Zarejestrowany: 2016-10-04
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

rowerek stacjonarny w przystępnej cenie

Rowerek to kiepski przyrząd do wyrabiania sobie kondycji. Lepszy byłby orbitrek, bo ćwicząc na nim, pracuje więcej partii mięśniowych. Na co byś się nie decydował, zwróć uwagę na ciężar koła zamachowego. Im cięższe tym lepsze. Za 1000zł nie będzie rewelacji. katalog biur ksigowych Ortopedą nie jestem, ale jeśli masz problem ze stawami, kup sobie Animal Flex. 105zl. Powinno pomóc. Zastanów się czy zamiast inwestować 1000zl w jedno urządzenie, nie lepiej będzie kupić karnetu na siłownię, gdzie zdecydowanie łatwiej będzie Ci złapać formę.

Offline

#9 2016-10-26 15:18:05

Andzelka
Andzelka
Zarejestrowany: 2016-10-26
Wiadomości: 10
Reputacja: +  0  -

rowerek stacjonarny w przystępnej cenie

greenangel20
Szukam dobrego rowerku stacjonarnego w przystępnej cenie. Czy powinniśmy się kierować głównie ceną, czy też należy zwracać uwagę na inne elementy. Jeśli tak, to na jakie?

Jezdzilam na silowniach na wielu rodzajach rowerow i szczerze nie czulam zadnej roznicy procz kosmetycznej typu na jednym bylo wygodniejsze siodelko, na innym szersze pedaly… a poza tym to nie czulam nic, wazne zeby sie spocic i zmeczyc. jak to mowia -> no pain no gain!

Offline

#10 2016-11-14 12:37:14

imaica
imaica
Zarejestrowany: 2016-11-14
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

rowerek stacjonarny w przystępnej cenie

greenangel
Szukam dobrego rowerku stacjonarnego w przystępnej cenie. Czy powinniśmy się kierować głównie ceną, czy też należy zwracać uwagę na inne elementy. Jeśli tak, to na jakie?500 plus jasło


Ja ostatnio zakupiłam na zimę Rower magnetyczny One Zipro i powiem wam, że świetnie się na nim jeździ
Sprzęt jest dobrze wykonany, dość wiarygodnie pokazuje statystyki - prędkość, dystans czy puls. Składanie roweru to była czysta przyjemność. Na rowerze póki co jeździłam okazjonalnie, ale dość solidnie. Polecam.

Offline

  • Indeks
  • » Rower
  • » rowerek stacjonarny w przystępnej cenie [RSS Feed]

Stopka forum

Narzędzia moderatora