Rejestracja / Logowanie »
Prowadź osobisty dzienniczek treningowy. Dodawaj aktywności, oglądaj statystyki, poprawiaj życiówki! Odszukaj znajomych, dołącz do naszej społeczności!

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2014-05-19 22:43:12

Karpik
Karpik
Zarejestrowany: 2014-05-03
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

Wątek dla rolkarzy

Witajcie,
Zacząłem jeździć na rolkach miesiąc temu. Musiałem przerzucic się z biegania, bo lekarz zabronił. Podejrzewam, że za 10 lat będzie więcej takich jak ja, bo bieganie nie działa dobrze na kręgosłup:-)
Zakłądam, że serwis run-log rozwinie się również w kierunku innych imprez sportowych. Tymczasem ja dodałem pierwsze wydarzenie rolkowe czyli Roller Cup 2014 w Warszawie.
Jeśli jest tu więcej rolkarzy, to dajcie znać.

Offline

#2 2014-06-22 21:41:50

prymek
prymek
Zarejestrowany: 2014-05-03
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

Wątek dla rolkarzy

Witaj karpiku
ja również całkiem niedawno zaczałem swoją przygodę z rolkami. Zgadzam się z Tobą że mało jest imprez rolkarskich,lub po prostu o nich jeszcze nie wiemy.W gdańsku jest fajna impreza rolkarska w Sierpniu im L .Wałęsy.
pozdrawiam Prymek

Offline

#3 2014-07-14 21:13:17

Eidana
Eidana
Zarejestrowany: 2014-07-10
Wiadomości: 32
Reputacja: +  0  -

Wątek dla rolkarzy

Będąc niecałe miesiąc temu na imprezie w Katowicach, dosyć późnym wieczorem (ok. 23) koło Dworca PKP przejeżdzała duża grupa rolkarzy. Świętnie to wyglądało. Myślę, że jest wiele takich grup i imprez tylko są one mało nagłośnione. Sama jeżdżę na rolkach ale raczej wole to robić sama bo jeszcze na kogoś wjadę

Offline

Stopka forum

Narzędzia moderatora