Rejestracja / Logowanie »
Prowadź osobisty dzienniczek treningowy. Dodawaj aktywności, oglądaj statystyki, poprawiaj życiówki! Odszukaj znajomych, dołącz do naszej społeczności!

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-07-06 11:38:20

MartinTcV
MartinTcV
Zarejestrowany: 2011-06-24
Wiadomości: 68
Reputacja: +  0  -

Redukcja...?

Lutencjusz tutaj nie chodzi o akcję "plaża", ale po prostu tak dla siebie trochę popracować nad sylwetką ;]

--

Offline

#2 2011-08-10 15:59:50

Polman
Polman
Zarejestrowany: 2010-07-29
Wiadomości: 3
Reputacja: +  0  -

Redukcja...?

Nataniel
MartinTcV
Ja jednak preferuję 3-4 razy tygodniowo po 10km+.
No też może być, 10 km raczej wystarczy (więcej wątpie żeby było ci potrzebne, nie napalaj się tak na początek ). Ale 120 km tygodniowo stanowczo odradzam. Nie wiem co sobie myślał Kyllan ale mniejsza o to.




Ja myślę, że Kyllan jednak miał na myśli 120km miesięcznie Na początek 120km zwyczajnie by chłopaka zabiło

A wracając...
Do tego wyregulować sen i odżywianie.
Nieco więcej pić.

Offline

#3 2011-08-10 18:17:07

d4ron
d4ron
Zarejestrowany: 2011-05-02
Wiadomości: 33
Reputacja: +  0  -

Redukcja...?

Tak przy okazji.
MartinTcV@ Wspominałeś, że ćwiczysz sztuki walki. Co dokładnie ?

--

Offline

#4 2011-08-30 19:20:08

MartinTcV
MartinTcV
Zarejestrowany: 2011-06-24
Wiadomości: 68
Reputacja: +  0  -

Redukcja...?

Trochę mnie nie było, praca sezonowa pochłonęła dużo mojego czasu, do tego rozciąganie, trening brzucha, podciąganie i inne mniejsze treningi, nie startczyło czasu na biegania, a może nie czasu a chęci...

Trenuję Karate od lutego 2010r. więc nie za długo, we wrześniu zapisuję się na MMA i być może zrezygnuję z Karate, bo sekcja, do której uczęszczam nie jest za ciekawa...

--

Offline

#5 2016-10-26 15:08:25

Andzelka
Andzelka
Zarejestrowany: 2016-10-26
Wiadomości: 10
Reputacja: +  0  -

Redukcja...?

MartinTcV
Witam.
Od poniedziałku zaczynam biegać, początkowo celem jest zgubienie zbędnego tłuszczu z ud i brzucha, reszta jest w porządku. Zależy mi na uwidocznieniu mięśni brzucha, bo po napięciu widać, ale jest trochę fatu, no i zakrywa te mięśnie. Na razie będzie bieganie + inne moje aktywności związane z przerwą w sztuce walki, którą trenuję, a dokładniej rozciąganie, techniki itp. Dojdzie prawdopodobnie siłownia jak się zgadam z kumplem.

Ale to mało ważne…
Najbardziej zależy mi na waszej opini…
Biegając chciałbym zarówno spalić tłuszcz, a zarazem poprawić swoją kondycję.
Nie wiem czy początkowo biegać spokojnym tempem w celu zrzucenia tłuszczu, a potem po osiągnięciu zadowalających efektów przerzucić się na bieganie celem polepszenia kondycji, a nawet przygotowania do półmaratonu?
Czy od razu lepiej jakoś to podzielić… 2 dni w tygodniu biegać wolnym tempem i 2 dni w tygodniu jakieś przeplatanie typu 20min spokojnie, 10min szybciej, 20min spokojnie, 5min szybciej?
Może dodać do tego jakieś interwały sprinterskie?

z tego co czytalam to najlepiej jest biegac np 4-5x w tygodniu z tym, ze generalne biegac takim tempem zeby mozna bylo w miare swobodnie rozmawiac i dystans tez jakis w miare normlany, zas raz w tygodniu nalezy zrobic dluuuugie rozbieganie, zeby przyzwyczic organiz,m do wzmozonego wysilku

Offline

#6 2016-11-09 19:47:25

Upsala
Upsala
Zarejestrowany: 2016-11-09
Wiadomości: 4
Reputacja: +  0  -

Redukcja...?

ja uważam, że najlepiej trenować “kombinacyjne”, mimo że dużo biegam (w moim przekonaniu) to jednak dopiero siłownia i basen spowodowały że coś tam było widać w sensie mięśni. No i oczywiście odpowiednia dieta, bo nie da się od tego uciec. Wtedy jest szansa na efekty, no ale trzeba być konsekwentnym, bez tego ani rusz.

Offline

#7 2017-01-11 12:15:24

sampel
sampel
Zarejestrowany: 2017-01-11
Wiadomości: 4
Reputacja: +  0  -

Redukcja...?

Upsala
ja uważam, że najlepiej trenować “kombinacyjne”, mimo że dużo biegam (w moim przekonaniu) to jednak dopiero siłownia i basen spowodowały że coś tam było widać w sensie mięśni. No i oczywiście odpowiednia dieta, bo nie da się od tego uciec. Wtedy jest szansa na efekty, no ale trzeba być konsekwentnym, bez tego ani rusz.

Basen jest chyba najlepszym sposobem na kształtowanie i modelowanie mięśni. Woda idealnie wpływa na naszą sylwetkę. A siłownia to wiadomo, stary dobry sposób na zbudowanie i podkreślenie mięśni

Offline

#8 2017-01-12 18:17:37

Monia781
Monia781
Zarejestrowany: 2017-01-12
Wiadomości: 3
Reputacja: +  0  -

Redukcja...?

Też jestem tego samego zdania jak zostało to już powiedziane wyżej. Nie ma nic lepszego na modelowanie sylwetki jak regularne chodzenie na basen.

Offline

#9 2017-03-06 18:19:58

czikulinka
czikulinka
Zarejestrowany: 2017-02-15
Wiadomości: 8
Reputacja: +  0  -

Redukcja...?

pomyśl o indywidualnym planie treningowym. Każdy z nas jest inny, ma inne predyspozycje a także inne cele. ja chciałam przede wszyskim schudnąć mam taki plan od KS Staszewscy. fajne jest to że widać efekty ale też że wrzucają mi do planu ciekawe ćwiczenia na któe sama bym nie wpadła. co miesiąc jest modyfikowany

Offline

#10 2018-08-31 09:31:30

runnerss
runnerss
Zarejestrowany: 2018-06-06
Wiadomości: 58
Reputacja: +  0  -

Redukcja...?

Bieganie pozwala schudnąc jeśli jednak chcecie schudnąc wiele kilogramów proponowałbym wprowadzić równiez inne metody treningu takie jak
siłownia
basen
oraz elektrostymulacja

Elektrostymulacja jest bardzo dobrą metodą dla zapracowanych i niemogących sobie pozwolic na codzienne ćwiczenia na silowni. Trening pozwala zbudować mięsnie, zwiększyc wytrzymałość. A jednoczesnie wymaga spędzenia jedynie 20 minut raz w tygodniu.

Offline

Stopka forum

Narzędzia moderatora