Rejestracja / Logowanie »
Prowadź osobisty dzienniczek treningowy. Dodawaj aktywności, oglądaj statystyki, poprawiaj życiówki! Odszukaj znajomych, dołącz do naszej społeczności!

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-09-21 17:36:58

zofanna
zofanna
Zarejestrowany: 2016-05-22
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

Skarpety na zimę.

Jakie kupić skarpety na zimę do biegania w terenie?Im więcej czytam o nich to mniej wiem ,spory wybór można się pogubić.Macie jakieś doświadczenia jakie firmy produkują dobrej jakości produkty ,takie już wypróbowane przez was?

Offline

#2 2017-09-22 09:43:30

Mariusz44
Mariusz44
Zarejestrowany: 2016-11-25
Wiadomości: 12
Reputacja: +  0  -

Skarpety na zimę.

zofanna
Jakie kupić skarpety na zimę do biegania w terenie?Im więcej czytam o nich to mniej wiem ,spory wybór można się pogubić.Macie jakieś doświadczenia jakie firmy produkują dobrej jakości produkty ,takie już wypróbowane przez was?
http://www.nastopy.pl/skarpety/biegowe/skarpety-brbl-atlas-trekking-trail-running-na-szlaki-gorskie-antybakteryjne-14067
Mnie się dobrze biega w takich, szybko schną, dobrze leżą, nie ocierają.

Offline

#3 2017-11-22 21:26:44

Kris79
Kris79
Zarejestrowany: 2013-01-02
Wiadomości: 22
Reputacja: +  0  -

Skarpety na zimę.

zofanna
Jakie kupić skarpety na zimę do biegania w terenie?Im więcej czytam o nich to mniej wiem ,spory wybór można się pogubić.Macie jakieś doświadczenia jakie firmy produkują dobrej jakości produkty ,takie już wypróbowane przez was?

Przez większość roku biegam w typowych skarpetach biegowych, od asics przez kalenji, 4F, nessi, kompresyjne cep, czy doskonałe włoskie mico, natomiast mocną zimą zakładam skarpety trekingowe z wełny merino które sprawdzają się najlepiej. Termika, brak ucisku, brak obtarc, nawet całe przemoczone nie tracą właściwości i nadal utrzymują komfort stóp. W modelu Bridgedale Backpacker biegam 4 lata, a używam w górach i ciężkim terenie ponad 6. Nie do zdarcia. Dodatkowo w górach można w nich chodzić tydzień i nie ma problemów z zapachami, poprostu ich nie łapią. Mam tej firmy jeszcze 2 pary ale te do biegania pasują najlepiej z nich. Oczywiście jak zima jest sucho i do - 10 to wystarczą dłuższe skarpetki biegowe. Pracująca stopa w bucie wytwarza wystarczającą ilość ciepła.

Offline

#4 2017-11-30 11:39:38

RunRadRun
RunRadRun
Zarejestrowany: 2017-10-04
Wiadomości: 5
Reputacja: +  0  -

Skarpety na zimę.

Biegam w skarpetach Dare2b model cervinia. Są ciepłe, a jednocześnie dobrze oddają wilgoć. Dodatkowo, mimo, ze są wysokie, to nie zsuwają się podczas biegu.

Offline

#5 2018-05-15 10:27:09

W0jt3k
W0jt3k
Zarejestrowany: 2018-05-15
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

Skarpety na zimę.

Dawniej jak biegałem jeszcze rekreacyjnie po parę kilometrów (2-3 km |2 razy w tygodniu) to nie przykładałem większej wagi do skarpetek, głównie zależało mi na porządnym obuwiu do biegania. Teraz jak dziennie robię już po 10km to odpowiednie skarpetki są jak najbardziej potrzebne. Obecnie korzystam ze skarpet Nike przeznaczonych dla biegaczy i jestem zadowolony.

Trochę odbiegając od tematu ostatnio od dziewczyny dostałem świetne kolorowe skarpety na prezent. Co prawda są to skarpety do codziennego chodzenia, ale uwierzcie mi, że idąc przez miasto w krótkich spodenkach i takich skarpetkach to przyciągam uwagę większości osób. Są świetne, szkoda, że nie robią takich skarpet do biegania. Tutaj możecie je zobaczyć - https://soxnite.com/skarpety-na-prezent-8

Edytowany W0jt3k (2019-10-17 08:24:40)

Offline

#6 2018-09-24 22:05:41

Lerium
Lerium
Zarejestrowany: 2018-09-24
Wiadomości: 10
Reputacja: +  0  -

Skarpety na zimę.

Ja biegałem zimą w Compresssportach https://tricentre.pl/product-pol-643-COMPRESSPORT-Skarpety-kompresyjne-Full-Socks-v2-1-Biale.html. Bardzo dobrze odprowadzają wilgoć no i wiadomo ciepłe. Jak ktoś szuka dobrych kompresyjnych to polecam.

Edytowany Lerium (2018-09-24 22:06:45)

Offline

Stopka forum

Narzędzia moderatora