Rejestracja / Logowanie »
Prowadź osobisty dzienniczek treningowy. Dodawaj aktywności, oglądaj statystyki, poprawiaj życiówki! Odszukaj znajomych, dołącz do naszej społeczności!

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-01-27 21:27:12

Wojciech_Sa
Wojciech_Sa
Zarejestrowany: 2012-04-03
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

Kraków

Witam wszystkich biegających

Szukam osoby do wspólnego biegania w Krakowie.

Średni czas biegu - godzina zegarowa

Trasy - na spontanie, pełna dowolność i różnorodność By było ciekawiej

Offline

#2 2013-02-14 09:55:26

sosik
sosik
Zarejestrowany: 2012-11-02
Wiadomości: 2
Reputacja: +  0  -

Kraków

Witam wszystkich.
Biegam od października. Na początku aby trochę schudnąć ( w 2 miesiące udało się 10 kg zgubić ). Teraz wciągnąłem się i w planach jest X Półmaraton Marzanny i 12 Cracovia Maraton. Biegam w okolicach Ronda Hipokratesa, DH Wanda czy Ronda Kocmyrzowskiego. Przy dłuższych biegach zapuszczam się czasem na Bohomolca i Wiślicką.
Biegnie ktoś ww biegach ?

--
[run-log.com]

Offline

#3 2013-03-14 22:52:09

dynio
dynio
Zarejestrowany: 2013-01-31
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

Kraków

hej, jestem biegaczem amatorem, ale w miarę możliwości i ogarnięcia się odwiedzam błonia żeby zrobić parę kółek, jak narazie próbuję się zmobilizować do porządnego treningu do Cracovia Maratonu, żeby to, co robię miało ręce i nogi ale regularność jest mi raczej obca...
Szukam towarzystwa do wycieczek biegowych, których nie chce mi się biegać samemu;]

Offline

#4 2013-04-01 21:07:09

mrmehow
mrmehow
Zarejestrowany: 2013-04-01
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

Kraków

Siema, biegać zacząłem na początku tego roku. (o wcześniejszych kilku wypadach biegowych nie ma co wspominać). Dotychczas nie biegałem regularnie, częściej na bieżni mechanicznej niż w terenie. Jak się zachciało to sobie biegałem . Ale z dnia na dzień, widząc nieduże - ale jednak - postępy apetyt na bieganie wzrósł. W marcu zaliczyłem debiut w Półmaratonie Marzanny z całkiem przyjemnym jak na moje oczekiwania czasem: 1:53:07.I od tego momentu nie myślę o niczym tylko o zawodach i bieganiu. Zmieniło się postrzeganie biegania z :"jak mi się będzie chciało to pobiegam" na "idę na trening" .

Biegam głownie w hucie (park os. Złoty Wiek), czasem biegnę po prostu przed siebie np. z huty na bulwary wiślane i powrotem. Jeśli biegasz w tych rejonach i szukasz towarzystwa odzywaj się śmiało . Co do pory to różnie z tym bywa. Czesem biegam wczesnym rankiem , czasem popołudniami.

Docelowo chcę zaliczyć maraton (i to nie jeden) . Póki co jeszcze za wcześniej ale zaczynam pracować nad tym, żeby cel ten był coraz bliżej.

Pozdrawiam
Michał

--
[run-log.com]

Offline

#5 2013-04-06 13:20:23

lemona
lemona
Zarejestrowany: 2012-08-17
Wiadomości: 2
Reputacja: +  0  -

Kraków

Ja też witam
Swoją przygodę z bieganiem zaczęłam od niedawna, bo od sierpnia zeszłego roku. Do tej pory moje treningi ze względu na aurę i brak czasu były dość nieregularne, jednak ponieważ bieganie bardzo mnie relaksuje i sprawia dużo radości, jak i satysfakcji zamierzam to zmienić. Mieszkam w Nowej Hucie, więc biegam głównie po plantach bieńczyckich, okolicznych parkach, czasami zapuszczam się też do AWF. Biegam tylko wieczorami, kiedy jest już ciemno, mniej ludzi i więcej spokoju.
Pozdrawiam wszystkich biegających krakusów, szczególnie tych, których mijam podczas treningów. Fajnie, że jest nas tak dużo, a z wiosną pewnie będzie coraz więcej

--
[run-log.com]

Offline

#6 2013-04-08 12:52:28

chirunner
chirunner
Zarejestrowany: 2013-02-13
Wiadomości: 3
Reputacja: +  0  -

Kraków

Cześć wszystkim,
poszukuję jakichś przyjemnych tras biegowych w okolicach Prokocimia/ Bieżanowa. Na takie codzienne, wieczorne, kilkukilometrowe treningi, najlepiej po miękkim podłożu... Macie jakieś wypróbowane trasy? Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.

Offline

#7 2015-09-20 14:13:17

Pszczelarz
Pszczelarz
Zarejestrowany: 2015-09-20
Wiadomości: 1
Reputacja: +  0  -

Kraków

Na Bieżanowie i po okolicznych wioskach wiele jest fajnych tras

Offline

Stopka forum

Narzędzia moderatora