Rejestracja / Logowanie »
Prowadź osobisty dzienniczek treningowy. Dodawaj aktywności, oglądaj statystyki, poprawiaj życiówki! Odszukaj znajomych, dołącz do naszej społeczności!

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-06-02 23:01:53

mcz
mcz
Zarejestrowany: 2009-10-31
Wiadomości: 44
Reputacja: +  5  -

Kraków

Cześć,
Biegam od półtora roku. Nie mogę powiedzieć, że nie widzę świata poza bieganiem, ale staram się biegać systematycznie, więc coś w tym musi być. Pozdrawiam wszystkich z okolic Krakowa. Planuję najbliższy start w Półmaratonie Jurajskim.

To może tyle na początek

--
[run-log.com]

Offline

#2 2011-06-03 08:05:31

Garfield_83
Garfield_83
Zarejestrowany: 2010-06-20
Wiadomości: 30
Reputacja: +  9  -

Kraków

Witam
Ja biegam od roku, ale wcześniej dużo grałem w piłkę zarówno nożną jak i kosza. Od początku mojej przygody z bieganiem używam run-loga i jestem bardzo zadowolony, szczególnie dzięki temu że wciąż się rozwija. Przygodę z bieganiem zacząłem zaraz jak schudłem około 20 kg no a bieganie pozwoliło zrzucić jeszcze parę schabów i utrzymać dobrą formę do dziś.
Pozdrawiam wszystkich z okolic Pułtuska i zapraszam na wspólne bieganie do Winnicy
www.liderwinnica.pl

--
www.liderwinnica.pl

[run-log.com]

Offline

#3 2011-06-03 08:06:11

Raul7
Raul7
Zarejestrowany: 2009-12-30
Wiadomości: 5
Reputacja: +  0  -

Kraków

Faktycznie w dobie fejsbuka może to jset jest niezbędne ale napewno nie zaszkodzi

Offline

#4 2011-06-03 09:57:27

Scout
Scout
Zarejestrowany: 2011-05-25
Wiadomości: 12
Reputacja: +  0  -

Kraków

Witam, ja jestem Neofitą Biegam niewiele ponad tydzień, ale zaczyna mi to sprawiać coraz większą przyjemność (szczególnie że dzięki Run_Logowi widzę ze za każdym rzem jest co najmie 1% lepiej Biega bo diety utrzymać nie umiem, a schudnąć powinienem co najmniej 15 -20 kg. Biegam w okolicach Prądnika Białego i Zielonek. Za jakiś miesiąc może już bym się pokusił o jakiś bieg 5 km, a na jesieni chciałbym maraton. Nie wiem czy się uda ale pewnie przy treningu 5 dni w tygodniu powinno być git. Forum to chyba jednak dobra sprawa, Bo Facebook jednak preferuje krótkie wpisy i nie wyobrażam sobie na nim dyskusji na kilkanaście stron o butach

--
[run-log.com]

Edytowany Scout (2011-06-03 10:03:20)

Offline

#5 2011-06-03 10:10:29

Garfield_83
Garfield_83
Zarejestrowany: 2010-06-20
Wiadomości: 30
Reputacja: +  9  -

Kraków

Popieram. to forum będzie dobrą rzeczą dla naszej społeczności run-logowej. Poznamy się lepiej i będzie możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami, przeżyciami,radościami czy kłopotami BIEGOWYMI. Kolego Scout nie wiem czy myślenie o maratonie w tym roku to dobry pomysł. Ja biegam od roku i jestem pełen obaw czy na jesieni dam radę swojemu pierwszemu maratonowi. Proponuje początkowo parę startów na 10km potem jakiś półmaraton i stopniowo dopiero dojść do maratonu. Bo tak może to się skończyć wielką klapą. Pozdrawiam

--
www.liderwinnica.pl

[run-log.com]

Offline

#6 2011-06-03 10:21:07

Scout
Scout
Zarejestrowany: 2011-05-25
Wiadomości: 12
Reputacja: +  0  -

Kraków

Garfield_83
Cóż, skoro tak mówisz to Pewno masz rację. Ja dopiero zaczynam biegi po dłuuugiej przerwie w aktywności (przedtem co prawda dość dużo grywałem w Paintball) i wiem że z kondycją u mnie miernie, a co więcej nie wiem jak ta kondycja będzie się rozwijać i w jakim tempie będę nabierał szybkości i wytrzymałości. No wiadomo najpierw biegi 5 potem 10km i się zobaczy


A tak z innej beczki jak pod postem umieścić to niebieski okienko ze statystykami

--
[run-log.com]

Offline

#7 2011-06-03 11:03:46

Raul7
Raul7
Zarejestrowany: 2009-12-30
Wiadomości: 5
Reputacja: +  0  -

Kraków

Scout popatrz sobie nawet na mnie
Biegałem rok dychy piątki czasem pietnastki..
ubzdurał mi sie maraton... albo raczej kiedyś powiedziałem że ZA ROK BIEGNE MARATON. zacząłem biegać i maraton przebiegłem.. ale...
żeby nie było tak kolorowo... miałem plan ukończyć. taki był plan na początku.
po połówce sprawdzającej (żywiec) pokonanej w pięknym stylu stwierdziłem że stać mnie ma 3.30!
tyle że przez ten rok zrobiłęm może z 3 lub 4 dłuższe wybiegania (cała historia mojego bieganie na run-logu ) i tak postanowiłem biec na 3.45... a jak sie skończyło?? 33km nogi powiedziały dziękuje i doczłapałem w 3.51...

tak więc do wszystkiego trzeba sie przygotować i poświęcić na to sporo czasu ale za to jakie uczucie jest po wbiegnięciu na mete?? BEZCENNE!! tego CI nikt nie odbierze

i tak CI jeszcze powiem. stwierdzięłm że już nigdy maratonu nie pobiegne! bo to śmierć
ale już teraz na chłodno wiem że za rok znowu stawie sie na lini startu Cracovia Maraton..
a w przyszłości pokonam ultramaraton w Krynicy (100km po górach) a jeszcze w dalekiej przyszłości jak zdrowie pozwoli to IRONMANA!! to jest wyczyn dopiero!!

Offline

#8 2011-06-03 11:27:07

Garfield_83
Garfield_83
Zarejestrowany: 2010-06-20
Wiadomości: 30
Reputacja: +  9  -

Kraków

Scout
A tak z innej beczki jak pod postem umieścić to niebieski okienko ze statystykami


Kolego nazywa się to stopka graficzna. Już Ci mówię jak to zrobić.
Wchodzisz w ustawienie run-loga---->stopka graficzna----> następnie na dole strony masz okienko z BBCode, kopiujesz ten kod.
Wchodzisz na Forum---->wybierasz zakładkę podpis i tam w tym oknie wklejasz ten kod.---> zatwierdzasz i już wszyscy mogą podziwiać Twoje statystyki

Pozdrawiam

--
www.liderwinnica.pl

[run-log.com]

Offline

#9 2011-06-03 12:18:46

Scout
Scout
Zarejestrowany: 2011-05-25
Wiadomości: 12
Reputacja: +  0  -

Kraków

Rany jak to marnie na razie u mnie wygląda Ale będzie się poprawiać! Dzięki na delikatne sprowadzanie mnie na ziemie w kwestii maratonu

--
[run-log.com]

Offline

#10 2011-06-03 12:35:27

Garfield_83
Garfield_83
Zarejestrowany: 2010-06-20
Wiadomości: 30
Reputacja: +  9  -

Kraków

Warto stawiać sobie wysokie cele, ale wszystko w swoim czasie. a statystyki na pewno będą rosły i cieszyło coraz więcej km coraz szybsze tempo, potem urozmaicenie treningu poprzez inne ćwiczenia. Powodzenia życze

--
www.liderwinnica.pl

[run-log.com]

Offline

Stopka forum

Narzędzia moderatora