Rejestracja / Logowanie »
Prowadź osobisty dzienniczek treningowy. Dodawaj aktywności, oglądaj statystyki, poprawiaj życiówki! Odszukaj znajomych, dołącz do naszej społeczności!

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-11-06 08:25:28

runnerss
runnerss
Zarejestrowany: 2018-06-06
Wiadomości: 58
Reputacja: +  0  -

Krem ochronny na dzień

Jaki krem ochronny na dzień polecicie?

Do twarzy?

Offline

#2 2018-11-07 11:45:29

sinda
sinda
Zarejestrowany: 2018-11-07
Wiadomości: 26
Reputacja: +  0  -

Krem ochronny na dzień

Przetestowałam ich wiele z uwagi na to,ze mam delikatną i skłonną do przesuszania skórę ale powiem Ci,ze w zasadzie nie ma takiego dużego znaczenia tutaj czy używasz bardzo drogich kosmetyków czy może wybierasz te tańsze. Ważne jest aby czytać składy i decydować sie na kosmetyki z lepszym składem.
Uwielbiam kremy od polleny ewy https://www.pollenaewa.com.pl/nasze-marki/eva-dermo-red-off/przeciwzmarszczkowy-krem-maska-na-noc/
dobra polska firma
śmiesznie niska cena
super składy
dobrze nawilżają
ochraniają skórę
oraz nie powodują alergii ponieważ mają hipoalergiczny skład

Jak dla mnie hit!

Edytowany sinda (2018-11-23 12:39:33)

Offline

#3 2018-11-12 20:42:39

Kiruna
Kiruna
Zarejestrowany: 2018-05-29
Wiadomości: 6
Reputacja: +  0  -

Krem ochronny na dzień

Dla mnie idealny jest naturalny krem wybielający i redukujący przebarwienia Calluna Medica. Intensywnie regeneruje moją cerę i sprawia, że jest doskonale nawilżona. Po regularnym stosowaniu czuję, że moja skóra jest doskonale rozjaśniona i ujednolicona. Nie wiedziałabym o tej wspaniałej marce kosmetyków, gdyby nie fakt, że reklamuje ją ciężarna Sylwia Bomba. To znaczy, że skład produktów jest doskonałej jakości i równie dobry dla przyszłych mam.

Offline

#4 2018-12-13 18:21:44

rumiany
rumiany
Zarejestrowany: 2017-12-16
Wiadomości: 5
Reputacja: +  0  -

Krem ochronny na dzień

Ja proponuję byś zobaczyć ofertę drogerii Your text to link here…
Jest ona bardzo dobrze zaopatrzona i ma dobre ceny.Wybór jest bardzo duży kosmetyków damskich, męskich i dla dzieci. Myślę że pez problemu znajdziesz krem jaki ci jest potrzebny.

Offline

Stopka forum

Narzędzia moderatora