Join now / Sign in »
With Run-log.com you can track your running, cycling and other sports. It's fun, it's social and it's motivating.

Individual competition

Żebyś biegał na cały ROCK!

Date:2013-04-06 Distance:5km 000m
Sport:Running Place:Wrocław, Poland

Zima nie odpuszcza, dlatego trzeba zrobić z nią porządek i wprowadzić wiosenny sezon biegowy. Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na pierwszy z cyklu czterech biegów organizowany przez przez Pro-Run i Radio Wrocław. "Żebyś biegał na cały ROCK!" Zapraszamy 6 kwietnia na I edycję do parku Grabiszyńskiego, dystans 5 km.

W dniu biegu zapisy będą na miejscu startu od godz. 8:00 do 10:30. Wszyscy uczestnicy otrzymują pakiet startowy przygotowany przez Stowarzyszenie Pro-Run, a każdy kto ukończy bieg dostanie pamiątkowy medal Radia Wrocław.

Plan minutowy:

8:00 10:30 - weryfikacja zawodników i zapisy nowych uczestników
11:00 - start biegu głównego na 5 km
11:45 - start biegu krasnala na 100 m
12:00 - dekoracja zwycięzców
12:30 - zakończenie biegu
Na kolejny bieg akcji Radia Wrocław „Żebyś biegał na cały rock!” zapraszamy już 15 czerwca, bieg otworzy ósmą ścieżkę biegową Radia Wrocław. Wkrótce pojawią się informacje o kolejnych biegach.

Created by:

Comments list

Please select Login (or Sign Up) to leave a comment

Żebyś biegał na cały ROCK! - popularity in Run-log.com