Rejestracja / Logowanie »
Prowadź osobisty dzienniczek treningowy. Dodawaj aktywności, oglądaj statystyki, poprawiaj życiówki! Odszukaj znajomych, dołącz do naszej społeczności!

Zawody indywidualne

VII Tyski Półmaraton

Data:2018-09-02 Dystans:21km 097m
Sport:Bieganie Miejsce:Tychy, Polska
  Noclegi:Tychy - informacje

Tyski Półmaraton – bieg na 21km prowadzący głównymi ulicami miasta Tychy (asfalt) oraz wokół jeziora Paprocańskiego (częściowo ubite trakty leśne).

Wspólnie z półmaratonem rozgrywany jest bieg MTBU na 10 kilometrów.

Podczas zawodów odbywa się wiele imprez towarzyszących takich jak biegi dla dzieci, rozgrzewka, masaże, pokazy produktów sportowych, losowanie nagród itp.

Pierwsza edycja odbyła się we wrześniu 2012 roku - łącznie na starcie I Tyskiego Półmaratonu i Biegu Ulicznego oraz w biegach dla dzieci i młodzieży stanęło ponad 800 zawodników i zawodniczek w wieku od lat 2 do 70 kilku. W Półmaratonie wzięło udział ponad 400 osób. Wystartowali „zawodowcy” z Kenii i Ukrainy, wielu dobrych polskich zawodników, oraz cała rzesza biegaczy amatorów, wśród których byli goście z Węgier, Anglii, Hiszpanii, Białorusi, Włoch oraz Niemiec.

W roku 2017 postawiliśmy na profesjonalny marketing biegu co przyniosło ponad dwukrotny wzrost liczby uczestników (zapisanych ponad 1000 osób).

Zapraszamy w tym roku!

Link do oficjalnej strony: http://www.tyskipolmaraton.pl/
Utworzył:
Startujesz w zawodach? Nie należysz do żadnego klubu biegowego? Podaj run-log.com jako nazwę swojego klubu!

Komentarze

Tutaj możesz podzielić się swoimi wrażeniami z imprezy (lub przed imprezą), dodać link do regulaminu, zewnętrznych galerii lub tabel z wynikami.

Proszę wybrać Logowanie (lub Rejestracja) aby dodać komentarz

VII Tyski Półmaraton - popularność w Run-log.com