Rejestracja / Logowanie »
Prowadź osobisty dzienniczek treningowy. Dodawaj aktywności, oglądaj statystyki, poprawiaj życiówki! Odszukaj znajomych, dołącz do naszej społeczności!

Zawody indywidualne

Supermaraton Stulecia

Data:2018-11-10 Dystans:100km 000m
Sport:Bieganie Miejsce:Warszawa - Bielany, Polska
  Noclegi:Warszawa - informacje

Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości to wyjątkowa rocznica, która będzie obchodzona na różne sposoby, także i o charakterze sportowym. Jednym z elementów będzie Supermaraton Stulecia w szczególnym miejscu – na terenie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – i szczególnym dniu: w setną rocznicę przyjazdu do Warszawy Marszałka (10.11.1918 o godz. 7:36).

Supermaraton Stulecia, decyzją zarządu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, otrzymał też wyjątkową rangę – mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn w biegu na 100 km. Nie jest to jednak dystans dla każdego. Aby umożliwić uczestnictwo w zawodach większej liczbie osób, zorganizowana zostanie Supermaratońska Sztafeta o Puchar Stulecia. Zasady udziału zostaną podane na wiosnę.

Link do oficjalnej strony: http://supermaraton100lecia.pl/
Utworzył:
Startujesz w zawodach? Nie należysz do żadnego klubu biegowego? Podaj run-log.com jako nazwę swojego klubu!

Potwierdzili obecność

Wyniki

UżytkownikMiejsce (kat. open)Wynik
eleazar eleazar 08:00:20
Bujny Bujny 08:34:18

Komentarze

Tutaj możesz podzielić się swoimi wrażeniami z imprezy (lub przed imprezą), dodać link do regulaminu, zewnętrznych galerii lub tabel z wynikami.

Proszę wybrać Logowanie (lub Rejestracja) aby dodać komentarz

Supermaraton Stulecia - popularność w Run-log.com