Join now / Sign in »
With Run-log.com you can track your running, cycling and other sports. It's fun, it's social and it's motivating.

Individual competition

Bieg Niepodległości Kielce 2016

Date:2016-11-13 Distance:10km 000m
Sport:Running Place:Kielce, Poland

W niedzielę 13 listopada 2016 odbędzie się w Kielcach Bieg Niepodległości. Głównym organizatorem jest Świętokrzyski Urząd Wojewódzki oraz Pani Wojewoda Agata Wojtyszek, partnerem całego wydarzenia jest Świętorzyskie Stowarzyszenie Biegaczy sieBIEGA. Co będzie się działo 13 listopada?

O godzinie 10:00 wystartuje pierwszy bieg tego dnia na symbolicznym dystansie 1918 metrów. Więcej szczegółów tego biegu wraz z trasą i zapisami opublikujemy niebawem.

Natomiast o godzinie 11:11 odbędzie się start biegu głównego na atestowanej trasie o długości 10 km. Wystartujemy podobnie jak w roku ubiegłym z głównej alejki parku miejskiego aby po 10 km finiszować na ulicy Zamkowej w pobliżu Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej.

Ustalony limit uczestników biegu to 950 osób. Każdy z uczestników otrzyma w pakiecie startowym numer z umieszczonym w nim chipem elektronicznym na podstawie którego zmierzony zostanie czas biegu wraz z międzyczasem na 5 km. Start w Biegu Niepodległości Kielce 2016 jest darmowy!

Created by:

Comments list

Please select Login (or Sign Up) to leave a comment

Bieg Niepodległości Kielce 2016 - popularity in Run-log.com