Rejestracja / Logowanie »
Prowadź osobisty dzienniczek treningowy. Dodawaj aktywności, oglądaj statystyki, poprawiaj życiówki! Odszukaj znajomych, dołącz do naszej społeczności!

Zawody indywidualne

Mała Rycerzowa

Data:2016-08-06 Dystans:20km 500m
Sport:Bieganie Miejsce:Rajcza, Polska
  Noclegi:Rajcza - informacje

W górach można się zmęczyć na sto różnych sposobów. W tym roku do Chudego Wawrzyńca dołącza jego figlarna towarzyszka Mała Rycerzowa. Trochę ponad 20 km i 930 metrów podbiegu wystarczy żeby poczuć wiatr we włosach, sól w ustach i mocne bicie serca.

Uczestnicy wystartują z Rajczy w parę godzin po „chuderlakach”, dokładnie o 10:30. Po krótkim odcinku szosowym wbiegają na bardzo malowniczy, czerwony szlak przez Chutyrów i Urówkę, stokiem Mładej Hory i Jaworzynki na Małą Rycerzową. Tu, na rozejściu czerwonego i zielonego szlaku znajduje się najdalej wysunięty punkt trasy. Trasa prowadzi dalej zielonym szlakiem i chwilę później spotyka się z „końcówką” Chudego Wawrzyńca na dystansie 50+ km. Dalej uczestnicy obu dystansów biegną razem i mogą wspierać się dobrym słowem, miłym towarzystwem, kanapkami i czym im jeszcze przyjdzie do głowy. Przez Wiertalówkę, Kotarz i Muńcuł pobiegną razem do Ujsół, gdzie będzie czekał mostek, meta, drożdżówki, owoce i strumień.

Link do oficjalnej strony: http://chudywawrzyniec.pl/mala-rycerzowa/
Utworzył:
Startujesz w zawodach? Nie należysz do żadnego klubu biegowego? Podaj run-log.com jako nazwę swojego klubu!

Potwierdzili obecność

Wyniki

UżytkownikMiejsce (kat. open)Wynik
latar latar 21 02:34:29

Komentarze

Tutaj możesz podzielić się swoimi wrażeniami z imprezy (lub przed imprezą), dodać link do regulaminu, zewnętrznych galerii lub tabel z wynikami.

Proszę wybrać Logowanie (lub Rejestracja) aby dodać komentarz

Mała Rycerzowa - popularność w Run-log.com