Join now / Sign in »
With Run-log.com you can track your running, cycling and other sports. It's fun, it's social and it's motivating.

Individual competition

Najszybszy Dzień na Ziemi

Date:2011-08-28 Distance:1km 600m
Sport:Running Place:Warszawa, Poland

Największe w Polsce święto szybkości odbędzie się w Warszawie na Plaży Wilanowskiej. Na cały weekend zapanuje tam klimat JAMAJKI - będzie plaża z delikatnym pisakiem, palmy i leżaki, muzyka reggae i drinki z palemką. Będzie kolorowo, radośnie i... szybko!
NAJSZYBSZY DZIEŃ NA ZIEMI to także profesjonalny bieg na milę. Oddzielnie wystartują panowie, oddzielnie panie, oddzielnie młodzież i troszkę starsi. Planujemy udział kilkuset zawodników.

Panie będą miały okazję wziąć udział w BIEGU W BIKINI (tego jeszcze w Polsce nie było!), panowie sprawdzą się w biegu w krawacie (koniecznie na gołej klacie), każdy będzie mógł udowodnić, że potrafi biegać tyłem! Dla rodziców z dziećmi zaplanowaliśmy pierwszy w kraju bieg z babyjoggerami. W FASS Testach będzie można sprawdzić się na dystansie 10 metrów. Wygra ten, kto rozwinie najszybszą prędkość.
Oficjalnym organizatorem biegowej, szybkiej niedzieli jest Dzielnica Wilanów.

Created by:

Results

Comments list

 • sajra_removed
  sajra_removed:

  generalnie nie jestem zadowolony, czas 07:04.. ale:
  1. spuchłem po 400 metrach, pobiegłem jak jakiś totalny kretyn, podpaliłem się i końcówka masakryczna,
  2. po 100 metrach rozwiązało mi sie sznurowadło w prawym bucie i prawie mi spadał:/ do tego od razu podświadomie zacząłem kulec bo prawa noga jest zmasakrowana (skręcona kostka z sześć razy, zerwane więzadła krzyżowe dwukrotnie)...

  wydaje mi się że gdybym to odpowiednio ogarnął taktycznie to zrobiłbym 6:30..

 • a_lebek
  a_lebek:

  Witam, a ja przybiegłem ostatni w swojej grupie wiekowej z czasem 10:01 i jestem bardzo zadowolony bo trenuje od niecałych 2 miesiecy biegając (a w zasadzie marszo biegi) co drugi dzień i jak wychodzi mi z moich obliczeń to ten czas jest najlepszy mam nadzieje ze następnym razem bedzie lepiej.
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Please select Login (or Sign Up) to leave a comment

Najszybszy Dzień na Ziemi - popularity in Run-log.com